Про організацію чергування

Положення про організацію чергування в школі

1. В школі організовується чергування вчителів, учнів 8-11 класів згідно графіка.

2. Обов'язки чергового:
а) контроль за виконанням у школі режиму дня і правил внутрішнього розпорядку. Інформування колективу школи про результати контролю;
б) забезпечення чистоти та порядку, прибирання приміщень школи, шкільного подвір’я та закріпленої території;
в) забезпечення збереження державного та особистого майна. Чергові несуть відповідальність з невиконання п. 2-в цього Положення.

3.У відповідності з графіком, затвердженим директором школи, на кожен день в школі призначаються чергові вчителі та старший черговий (класний керівник).

4. Помічниками старшого чергового (класного керівника) є чергові вчителі, учні, відповідальні за чергування в чергових класах, котрі з'являються у школу до початку уроку, проводять інструктаж чергових, а по закінченню останнього уроку підводять підсумок чергування, дозволяють залишити школу черговим лише після приведення її в порядок.

5. Чергування щоденно починається з наради, під час якої нагадуються положення про чергування, особливості чергування на окремих ділянках, перевіряється наявність чергових, їх готовність до чергування, робочий одяг, бейджик, розподіл по постах.

6. Черговий клас може залишити школу лише після приведення в порядок закріпленої території, що визначається помічниками старшого чергового самі ж помічники припиняють діяльність після дозволу старшого чергового.

7. Пости чергових: ґанок, коридори, сходи, їдальня, умивальник.

8. Після дзвоника протягом 5 хв. чергові приводять в порядок свої пости проводять прибирання

9. Відповідальність за виконання цього положення несуть класні керівники і відповідальні за чергування чергового класу.

10. Якщо під час чергування було зруйноване шкільне майно, то черговий клас виявляє порушника, якщо ж такого не було виявлено, то чергові не пізніше ніж за три дні відновлюють зруйноване.

Педагогічна рада