Увага! Карантин!

В зв'язку із закінченням навчального року завдання перенесено до архіву

На виконання Постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 року №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", відповідно до наказів від 11.03.2020 р. № 47 та від 17.03.2020 №48 в Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з 12.03.2020  по 03.04.2020 року запроваджується карантин.

Освітній процес протягом зазначеного періоду організований з використанням технологій дистанційного навчання.

Відповідно до календарно-тематичних планів педагогічними працівниками надаватимуться завдання для самостійного опрацювання учнями, з посиланнями на відеоматеріали та інші джерела. Крім того, з метою зворотнього зв'язку з учнями, педагогами використовуватимуться можливості соціальних мереж, месенджерів та інші засоби. Всі завдання обов'язкові для опрацювання та виконання учнями.

Завдання для учнів щоденно публікуватимуться в розділі Дистанційне навчання

Шановні батьки! Просимо Вас сприяти дітям в опрацюванні зазначених матеріалів та виконанні завдань, а також контролювати дотримання ними правил безпечної поведінки. Просимо забезпечити підтримання зворотнього зв'язку Вашою дитиною з класним керівником та вчителями з використанням різних засобів зв'язку, відповідно до Ваших можливостей.

Звертаємо Вашу увагу на те, що після відновлення занять за очною формою навчання буде проведено контроль знань учнів з тем, які вивчалися з використанням технологій дистанційного навчання.

Телеуроки для учнів

Починаючи з 06 квітня 2020 року на YouTube каналі МОН https://www.youtube.com/channel/UCQR9sMWcZshAwYX-EYH0qiA та ще на 14 телеканалах розпочалася трансляція уроків для 5-11 класів на період карантину.

На YouTube каналі МОН можна переглянути уроки для кожного класу. Публікуються вони за розкладом - один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки транслюються українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали :

5 клас - Плюс-Плюс та 112 Україна
6 клас - ZOOM та News One
7 клас - 5 канал та ZIK
8 клас - Індиго та УНІАН
9 клас - Рада та UA:Культура
10 клас - UA:Перший
11 клас - М1

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п'ятницю, щонайменше до кінця карантину. Початок о 10:00.

Транслюються уроки - : української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.