Клуб "За здоровий спосіб життя"

Сучасний розвиток суспільства, економічна й екологічна криза, низький рівень здоров’я всіх категорій населення ставить перед школою нові вимоги в справі охорони та покращення здоров’я дітей і підлітків. Ми всі розуміємо, що це – головна турбота сьогодення. Надзвичайно негативний вплив на здоров’я людей має те, що чимало з них не дбають про своє здоров’я, бездумно марнують і втрачають цей безцінний дар, не знають засад і не опанували елементарних навичок формування і зміцнення здоров’я. Тому важливо навчитися берегти здоров’я з дитинства.
     Саме тому у Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів продовжує працювати клуб «За здоровий спосіб життя», під керівництвом вчителя основ здоров’я Базарної В.В.

Мета клубу: зорієнтувати дітей на здоровий спосіб життя.

Клуб сприяє формуванню навичок здорового способу життя та вихованню культури здоров’я.

У результаті роботи клубу діти повинні уміти:

• аналізувати та оцінювати наслідки негативних факторів на організм;
  • шукати самостійно та обробляти інформацію з різних джерел;
  • зберігати та зміцнювати власне здоров’я;
  • використовувати здобуті знання в повсякденному житті.

План роботи клубу
«За здоровий спосіб життя»
Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів
на 2020-2021 навчальний рік
Керівник: Базарна В.В. – вчитель основ здоровя

Зміст роботи

Дата проведення

1

Складання плану роботи клубу, обговорення цілей, яких необхідно досягти

08.09.2020

2

Засідання учасників клубу. Тема «Здоровий спосіб життя – що це?

3

Підготовка матеріалів до змінного стенду на тему: «1 грудня – Всесвітній день солідарності з Віл-інфікованими»

17.11.2020

01.12.2021

4

Алкоголь і здоров’я. Перегляд фільму «Як алкоголь впливає на організм». Підготовка матеріали до змінного стенду «Тверезе сьогодення – світле майбутнє»

19.01.2021

5

Засідання учасників клубу. Тема «Наркоманія – хвороба молодих. Прослідкувати причини, прояви наркоманії та які жертви приносяться на вівтар наркоманії».

23.02.2021

6

Формування звичок у підлітків: «Твоє здоров’я в твоїх руках. Корисні та шкідливі звички».

23.03.2021

7

Тренінг. Тема: «Насильство. Термінологія та види насильства».

20.04.2021

8

Засідання учасників клубу. Тема: «Проблема тютюнопаління, його вплив на організм людини». Підготовлення матеріалів до змінного стенду на тему: «31 травня – Всесвітній день без тютюну»

18.05.2021