A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Липоводолинська спеціалізована школа І-ІII ступенів
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Тиждень здоров'я

В рамках Місячника предметів фізкультурно-оздоровчого та художньо-естетичного профілю розпочався Тиждень здоров`я.

14:23 09.04.2021

День здоров`я у початкових класах

     Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров`я. Цього дня учні початкових класів Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів стали учасниками різноманітних заходів, які проходили під девізом: «Здоров’я – це сила, здоров’я – це клас, хай буде здоров’я у вас і у нас». Діти  брали участь у цікавих активностях : музичних фізкультхвилинках, естафетах, спортивних змаганнях. У процесі виготовлення лепбуків, квітів здоров`я, створення «асоціативних кущів» учні повторили правилами здорового способу життя. Діти висловлювали думки щодо значення здоров’я у житті людини, відгадували  кросворди та анаграми, згадали  прислів’я та приказки про здоров’я.

11:34 08.04.2021

Твій друг - книга

  Використання ігрових форм у бібліотечно-інформаційному обслуговуванні читачів допомагає розвивати у дитині пізнавальний інтерес. Ігри стимулюють самостійний вибір книги читачем, адже в ігровій дії діти звертають увагу на різні особливості книги, на різні аспекти, яких вони можуть і не сприймати при самостійному читанні.

09:58 08.04.2021

Хочеш бути здоровим? Будь!

« Хочеш бути здоровим? Будь!» - під таким гаслом для учнів 3- А класу пройшов Всесвітній день здоров’я.

09:52 08.04.2021

Казкова мозаїка Г.К. Андерсена

Книга - це не тільки джерело знань. Це простий доступ до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства.

09:40 08.04.2021

У світі казки чарівної

     Казки - наші великі і мудрі вчителі. Вони дають перше уявлення про добро і зло, правду і неправду, чесність і справедливість. Читаючи казки, ми стаємо добрішими, мудрішими, сильнішими, милосерднішими.

09:35 08.04.2021

Читання - ось найкраще навчання

     Перед книгою віками схиляло в шанобі голову людство, вважало її своєю святинею. "Читання - ось найкраще навчання" - стверджує народна мудрість. В цьому переконуєшся щоразу, коли мова заходить про роль книги в житті людини. Книга вселяє в нас любов до рідної України, виховує почуття патріотизму. Вона навчає рідної мови, розкриває красу поетичного слова. Книга вчить нас бути чесними і працьовитими. Вона - наш помічник, а для тих, хто вміє дружити з нею - вірний друг.

09:24 08.04.2021

Здоров'я- найцінніший скарб

     7 квітня у Всесвітній день здоров'я у 6-Б класі був проведений відеоурок здоров'я на тему: "Здоров'я- найцінніший скарб". Учні дійшли висновку, що життя починається із здоров'я. Ми вчимося обирати між шкідливим та корисним, загартовуємось, займаємось спортом і перемагаємо, маєм нагороди, плануємо свій день, пробуєм створити себе, бо розумієм, що щаслива людина-це, перш за все, здорова людина. Будем дружити, радіти, любити, насолоджуватися, вірити, цінувати, піклуватися.

16:55 07.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування