Всеукраїнський тиждень протидії БУЛІНГУ

Дата: 26.09.2019 09:07

З 16 до 20 вересня учасники освітнього процесу КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. долучилися до правопросвітнього проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО» та взяли участь у Всеукраїнському тижні протидії булінгу.

У рамках тижня класні керівники провели бесіди для учнів, години спілкування та виховні години: «Будь уважним до свого товариша» (1-А), «Ні, Булінгу!» (1-Б) , «Булінг у дитячому середовищі» (2-В), «Булінг! Мій світ без насильства» (3-А), «Як приборкати власних драконів» (3-Б), «Я і інші люди» (4-А), «Змінюй у собі негативне ставлення до інших» (4-Б), «Будь гідним скрізь і всюди, щоб нести, Вам радість, люди! » (4-В), «Стоп- булінг» (6-А), «Ні булінгу!»(6-Б), «Світ без насильства» (7-Б); «Мій світ без насильства» (2-А), «Ми проти булінгу» (7-А), «Насильству не місце в колективі» (8-Б), «Кіберг булінг. Як себе уберегти від нього» (9-Б), «Протидія булінгу в дитячому середовищі» (11), «Булінг і кібербулінг» (8-А), «Булінг в молодіжному середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання» (10). Учні 5-А класу грали в рольову гру «Булінг. Як протистояти?», 5-Б клас провів акцію «На серці не повинно бути ран», з 8-А класом було проведено анкетування «Опитувальник OLWEUS для здійснення моніторингу».

Соціальний педагог для учнів 5-7–х класів провела практичне заняття «Профілактика булінгу серед підлітків» та опрацювали буклет «Зупинимо булінг разом» та переглянули відеоролик «Камінь, ножиці, папір», а також опрацювали поради «Як боротися з булінгом».

Під гаслом «Булінг. Не мовчи!» відбулася зустріч учнів 9-х класів з головним спеціалістом Липоводолинського бюро правової допомоги Штанопрудом К.В..

В ході проведених заходів школярі говорили про булінг, кібербулінг. Пригадали типи булінгу та його форми. Дізналися чим відрізняється булінг (цькування) від конфлікту, а також про юридичну відповідальність за вчинення булінгу. Учасники освітнього процесу зробили висновк, що замовчувати булінг не потрібно. Булінгу потріно сказати «СТОП!».

Соціальний педагог Кревсун О.В.