У світі казки чарівної

Дата: 08.04.2021 09:35

Казки - наші великі і мудрі вчителі. Вони дають перше уявлення про добро і зло, правду і неправду, чесність і справедливість. Читаючи казки, ми стаємо добрішими, мудрішими, сильнішими, милосерднішими.

В цьому переконалися першокласники Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, які разом із класними керівниками здійснили захоплюючу пізнавальну подорож "У світі казки чарівної" у бібліотеці закладу. Школярики гортали сторінки улюблених казок, зустрілися з їхніми героями, відповідали на запитання вікторини, за ілюстраціями відгадували назви.

Діти зробили висновок, що у світі є хороші і не дуже хороші люди, звірі та інші істоти. Але добра завжди більше, воно сильніше і завжди перемагає.