Казкова мозаїка Г.К. Андерсена

Дата: 08.04.2021 09:40

Книга - це не тільки джерело знань. Це простий доступ до головних людських цінностей, духовних принципів та творчих досягнень всього людства.

Починаючи з 1967 року, з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради дитячої книги, 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного й інтелігентного обличчя нових поколінь Землі.

З нагоди свята проведено бібліотечний урок "Казкова мозаїка Г.К. Андерсена" для учнів 3-х класів групи подовженого дня Липоводолинської спеціалізованої школи у бібліотеці закладу.

Третьокласники пересвідчилися, що казки цього автора вчать бути добрими, щирими, працьовитими, застерігають від скупості, ледарства, брехливості.