Національно-патріотичне виховання – актуальний орієнтир освіти сьогодення

Дата: 11.10.2019 10:25

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 11.09.2017 № 506-ОД «Про організацію проведення інформаційних днів», листа Липоводолинської районної державної адміністрації від 30.09.2019 №01-27/2409 «Про проведення інформаційного дня», у КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів 8-10 жовтня 2019 року було проведено ряд заходів інформаційно-просвітницького спрямування до Дня захисника України.

Зокрема, з метою вшанування бойового подвигу захисників рідної землі, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, у шкільній бібліотеці створено викладку книг «Шляхами мужності і слави», де учні мали можливість ознайомитися з літературними джерелами та прослухати цікаву розповідь Ольги Миколаївни Бадіон про подвиги наших земляків – учасників АТО.

Національно-патріотичне виховання – актуальний орієнтир освіти сьогодення. З метою популяризації військової служби серед підростаючого покоління, 9 жовтня 2019 року відбулася зустріч учнів 10 та 11 класів із заступником військового комісара, начальником мобілізаційного відділення майором Лавриком Володимиром Вікторовичем та молодшим сержантом Шульженком В'ячеславом Миколайовичем. Саме про особливості строкової служби та служби за контрактом, про вступ та навчання у вищих навчальних закладах ішла мова. Цього ж дня гості відвідали шкільну бібліотеку, де проходив захід за участі учнів 9 класу «Українці – нація героїв».

Про цікаві події та факти з історії становлення українського війська

10 жовтня 2019 року мали можливість почути та побачити учні 6-Б класу від свого наставника Миколи Євгеновича Вовка під час екскурсії картинною галереєю, що розміщена у навчальному закладі.

Під час проведення запланованих заходів, спрямованих на підвищення рівня знань молоді про престижність проходження військової служби, кожен з учнів для себе вкотре зрозумів про необхідність військової підготовки, а також розширив свої знання про героїчне минуле та сьогодення.

Заступник директора з виховної роботи Н.М.Педько