Переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України

Дата: 29.03.2021 10:33

28 березня 2021р. відбулося підведення підсумків та оголошення переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України. Через епідемічну ситуацію захід відбувся в онлайн-форматі.

Учні Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів гідно представили Липоводолинський район і вибороли 1 місце: Фесун Анна (науковий керівник Тимошенко С.О.), Городнича Дар’я (науковий керівник Дмитренко Т.В.); ІІ місце: Сельніцина Дар’я (науковий керівник Тимошенко С.О.)

Щиро вітаємо з перемогою наших учнів і бажаємо яскравих успіхів у всіх планах і починаннях, нехай супроводжують творчі перемоги, наукова діяльність приносить тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення!