Новий 2020 – 2021 навчальний рік

Дата: 31.08.2020 10:57

https://rada.info/upload/users_files/23298686/e7d48330fa274ba02aec523e17f25232.jpgШановні учні, батьки, працівники закладу! Вітаю Вас з початком нового навчального року. Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, наснаги та здійснення всіх мрій. Для першокласників це початок шкільного життя, а для 11 класів завершення. Але для всіх учасників освітнього процесу це новий навчальний рік від якого всі ми очікуємо нових знань та перемог.
Розпочинається цей навчальний рік у складних умовах адаптивного карантину. Освітній процес з 01.09.2020 року має здійснюватися відповідно до Тимчасового порядку організації освітнього процесу у Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Для того, щоб зберегти здоров’я учасників освітнього процесу це важливо та необхідно. А тому велике прохання до всіх Вас цінуймо та бережімо своє здоров’я та здоров’я інших.

З повагою директор Ірина Вовк