Засідання педагогічної ради на платформі Zoom

Дата: 29.04.2020 11:09

У форматі онлайн на платформі Zoom 28 квітня 2020 року у Липоводолинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів відбулося засідання педагогічної ради. Керівник закладу освіти Вовк І.І. ознайомила присутніх з листом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2020 року № 1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року».
      На засіданні обговорили питання оформлення шкільної документації, зокрема, заповнення класних журналів, табелів успішності.
      Директор школи надала рекомендації щодо проведення дистанційних перевірочних робіт відповідно до графіку, як здійснювати підсумкове оцінювання учнів 1-2 класів, та учнів, які здобувають освіту за індивідуальною формою.
      За результатами засідання прийняті відповідні рішення.