Подорож в країну казок

Дата: 15.11.2019 11:19

14.11.2019 року у 3-А класі КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів відбувся відкритий урок з літературного читання на тему «Позакласне читання. Казки зарубіжних письменників». Третьокласники переглянули виставку нових збірок казок Г.К. Андерсена, братів Грімм, Шарля Перро та інших зарубіжних письменників. Урок проходив у формі подорожі країною Казкарією. Учні побували на зупинках: «Кращий розповідач», «Авторська», «Герої казок», «Квітка-семицвітка», «Бюро знахідок», «Загадкова», «Чарівний пензлик». Протягом подорожі третьокласники працювали над вікториною «Чи знаєте ви письменників?». Були проведені дидактичні ігри «Упізнай героя», «Квітка-семицвітка», «Бюро знахідок». Діти зустрілися з казковими героями: Читайликом, Буратіном, Попелюшкою, Червоною Шапочкою, Дюймовочкою, Незнайком, Бабою Ягою. Переглянули виставку дитячих малюнків до прочитаних казок. Форма проведення уроку сприяла збагаченню читацького кругозору третьокласників, розвитку інтересу до читання казок.

Вчитель літературного читання: В.М. Ловцова