День здоров`я у початкових класах

Дата: 08.04.2021 11:34

Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров`я. Цього дня учні початкових класів Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів стали учасниками різноманітних заходів, які проходили під девізом: «Здоров’я – це сила, здоров’я – це клас, хай буде здоров’я у вас і у нас». Діти  брали участь у цікавих активностях : музичних фізкультхвилинках, естафетах, спортивних змаганнях. У процесі виготовлення лепбуків, квітів здоров`я, створення «асоціативних кущів» учні повторили правилами здорового способу життя. Діти висловлювали думки щодо значення здоров’я у житті людини, відгадували  кросворди та анаграми, згадали  прислів’я та приказки про здоров’я.

Для кожного учня такі заходи стали ще одним кроком до усвідомлення важливості здорового способу життя.