A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Липоводолинська спеціалізована школа І-ІII ступенів
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Цікаво, чим займаються учні 2-х класів?

Дата: 08.01.2020 11:58
Кількість переглядів: 30

Уже другий рік поспіль учні КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. навчаються на засадах Нової української школи – ключової реформи Міністерства освіти і науки, яка допомагає не тільки набувати знання, але й використовувати їх у житті.

Для другокласників, вже знайомих з засадами НУШ, це – рух, навчальні ігри, екскурсії, експерименти та багато творчості. Маленькі здобувачі освіти вчаться критично мислити, працювати в групах, досліджувати, робити висновки та презентувати власну роботу.

Як же навчаються другокласники НУШ?

Пізнавати цікавий і дивовижний навколишній світ другокласникам допомагає інтегрований курс «Я досліджую світ». Девізом дослідницької роботи в початковій школі є «Досліджуй світ навколо себе: експериментуй зі звичним, отримуй нове».

Другокласники разом зі своїми вчителями проводять цікаві пізнавальні досліди із застосуванням предметів, матеріалів та речовин щоденного вжитку. Досліди з водою та піском, олією, сіллю, цукром дали можливість дітям побачити властивості розчинних і нерозчинних речовин. Також за допомогою дослідів діти вивчали властивості повітря: під час нагрівання розширюватися, а під час охолодження стискуватися. Та мали змогу зрозуміти як виникає вітер. Моделювали дощ у склянці. Досліджуючи сніжинки за допомогою лупи переконалися в тому, що вони мають по шість промінців.

Такі уроки дають можливість дітям практично зрозуміти необхідність навчання і стимулюють їх поглиблювати свою пізнавальну діяльність.

Екскурсії, які були організовані для учнів, мали на меті формування умінь спостерігати за навколишнім світом, сприяння розвитку наукового мислення, інтересу до вивченого матеріалу, ознайомлення з культурно-суспільним надбанням нашого народу та людства, національними традиціями.

Діти Нової української школи незвичайні. Вони бажають, щоб кожний урок був цікавим і творчим.

Фоторепортаж:           

Вчителі 2-х класів Бойко Л.О, Вовницька Г.Ф. та Свирид А.І.


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування