День толерантності

Дата: 23.12.2019 12:48

Міжнародний день толерантності – свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Саме цього дня в 1995 році, держави – члени ЮНЕСКО прийняли Декларацію принципів толерантності, в основу якої закладено принципи, проголошені в Загальній декларації прав людини.

Толерантність (терпимість) означає, що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнавати таке ж право за іншими.

У переддень свята 15 листопада в КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. відбувся День ТОЛЕРАНТНОСТІ. Для учнів проведені години спілкування: «Чи легко бути толерантним?» (Глупак Л.О., 6-Б), «Милосердя робить наш світ добрішим» (Мусіян О.І., 7-А), «Дружній колектив. Який він?», анкетування «Наскільки ви толерантні» (Заворотько Ю.Г, 7-В); бесіди: «Добро і милосердя єднають серця» (Гавриленко В.В., 1-А, Шаповал О.В.1-Б), «Вчимося спілкуватися» (Чайка І.А., 3-А), «Умій вислухати товариша та поважай його думку» (Молошна В.О., 5-Б), «Толерантність – дорога до миру» (Карпенко Л.В., 6-А), «Спілкування в колективі» (Рокитянська Н.О, 7-Б, Дужак Л.В.,9-Б ); виховні години: «Образам – ні, прощенню – так» (Тимошенко С.О., 8-А), «Будьмо толерантними» (Решітько В.В., 8-Б), «Будьмо толерантними до оточуючих» (Гапич С.М., 9-А, Дужак Л.В.,9-Б); круглий стіл «Культура спілкування та толерантне відношення до думки інших» (Вовк Л.В., 10кл.); практичне заняття «Толерантність у житті людини» (Кревсун О.В., 5-6 класи)

Школярі переглянули мультфільми, соціальні ролики про добро та повагу. Учні 4-х класів відвідали виставку в шкільній бібліотеці "Країна добра". Підсумком дня був флешмоб "Віночок побажань". Кожен, хто долучився до заходу мав можливість написати побажання для всіх учасників освітнього закладу.

День пройшов позитивно, пізнавально і толерантно.

Соціальний педагог Кревсун О.В.