«Осінь величава одягла намисто, принесла в Липову Долину свято урочисте!»

Дата: 02.09.2019 12:51

Цьогоріч вперше переступило поріг КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І –ІІІ ступенів 48 першокласників. Діти потрапили до країни дитячих мрій, доброти, сміху, радості, безтурботного щастя із веселими пригодами.

Провідниками в країну знань для найменших учнів стануть їх перші вчителі: 1-А клас – Гавриленко Валентина Вікторівна; 1-Б клас – Шаповал Олена Василівна. Це з ними першокласники будуть проводити ранкові зустрічі, мандрувати осередками новин та відкриттів, навчаться долати труднощі та підкоряти вершини різних наук.

Із початком навчального року всіх присутніх привітала директор школи Вовк І.І. та голова Липоводолинської селищної ради Нищета С.М.. На згадку про перше шкільне свято першокласники отримали подарунки від селищної ради.

Цікавинкою стало те, що першокласники пройшли крізь ворота знань, які для них влаштували одинадцятикласники. Проходячи, вони взяли все найкраще від випускників.

Покличе дзвоник до шкільної лави
Прислухайтесь, який у нього спів
Сьогодні діти нашої держави
За парти сядуть. Дзвоник! Продзвени!