A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Липоводолинська спеціалізована школа І-ІII ступенів
Липоводолинської селищної ради Сумської області

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Дата: 13.12.2019 13:14
Кількість переглядів: 80

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Ці дні є символічними і створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. до проблеми насильства в суспільстві та попередження негативних явищ у закладі було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів: виховна година для учнів 10-11 класів «Протидія торгівлі людьми як соціальна проблема людства» з демонстрацією фільму «Життя на продаж» (соціальний педагог Кревсун О.В.), години спілкування: «Мобільний тероризм та шахрайство», «Культура користування мобільним зв’язком», «Насильство в соціальних мережах», «Життя без насильства», «Чи можна прожити без конфліктів» ( Вовк Л.С., 10 клас), «Поведінка в громадських місцях» (Рокитянська Н.О., 7-Б клас); виховні години: «Насильству – Ні!» – Ілюхіна С.О.(5-А клас), «Життя без насильства» – Карпенко Л.В., Глупак Л.О. (6-А , 6-Б класи); урок-гра «У дружньому колективі…» – Глупак Л.О.(6-Бклас); круглий стіл «Образам – ні, прощенню – так!» – Решітько В.В. (8-Б клас); виховна акція «Життя без насильства» – Вовк Л.С. (10 клас); діалог з учнями 5-7 класів «Особиста безпека», «Щаслива сім’я очима дітей», соціальний педагог Кревсун О.В..

1-го грудня в День порозуміння з ВІЛ-інфікованими учасники «Клубу за здоровий спосіб життя» виготовили змінний стенд «Не дай СНІДу шанс». Практичним психологом Запорожець В.В. проведено ділову гру «Кому з ВІЛ – інфікованих потрібна допомога» (9-ті класи).

Учні 1-4 класів разом з класними керівниками оформили стіну доброти «Наші долоньки проти насильства» та переглянули мультики, відеоролики «Права і обов’язки дітей».

Школярі організували виставку малюнків «Щасливе дитинство» (5-7 класи) та колажів «Людина – дар, а не товар» (8-10 класи).

Оформлено галерею висловів про цінність людського життя.

Також проведені зустрічі: з фахівцями з соціальної роботи Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Василенко Н.М., Ізюменко Т.В. «Як не стати жертвою насильства і торгівлі людьми» (28 листопада, 8-Б клас); з начальником Липоводолинсього бюро правової допомоги Пилипенко Н.В «Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей» (2 та 4 грудня, 7-8 класи); з представниками Липоводолинського ВПГУНП в Сумській області лейтенантом поліції Гаркавим Ю.В. «Булінг (цькування) серед однолітків та вдома»; з інспектором сектору кадрового забезпечення Роменського ВП, капітаном поліції Джанай М.М. «Профорієнтація та робота з організації підбору кандидатів на навчання зі специфічними умовами у навчальних закладах системи МВС»; з головою Липоводолинської районної організації «Червоного Хреста» Живолуп О.В. «Поспішайте творити добро» (2 грудня, 10-11 класи); з начальником Липоводолинського бюро правової допомоги Пилипенко Н.В. «Виховання толерантності – руйнування стереотипів» (6 грудня, 5-А клас).

Від початку акції учні школи розпочали працювати над соціальним роликом «Діти проти насильства».

Соціальний педагог Кревсун О.В. стала учасником круглого столу проєкту "Поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні", який проводила громадська організація "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" в м. Ромни.

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей (дітей) хворих на ВІЛ/СНІД.

Соціальний педагог Кревсун Оксана


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування