Участь учнів школи у Проєкті ДТЕК EnergySchool

Дата: 05.10.2020 13:16

Третій рік поспіль учні нашої школи (8-9 класи) беруть участь у Проєкті ДТЕК EnergySchool. «Енергоефективні школи: нова генерація» – освітня програма з енергоефективності для школярів від 8 до 16 років, спрямована на виховання екологічних цінностей і відповідального ставлення до споживання енергоресурсів, а також формування навичок раціонального використання енергії.

Онлайн платформа дозволяє навчатися без примусу та у цікавій формі, який допомагає ставати ще більш дисциплінованими та стимулює змагатися. Під час навчання учні об'єднані однією метою – розбудовувати сильну, незалежну, енергоефективну країну.

За результатами 2019-2020н.р. кожен із учасників проєкту отримав презент (захисну маску) та диплом.

Тимошенко С.О.,
координатор проєкту в навчальному закладі