Захист пошуково-дослідницьких робіт відбувся

Дата: 08.01.2020 14:57

8 січня 2020 року учні 9-10-х класів Комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів захищали свої пошуково-дослідницькі роботи (відділення «Літературознавство», «Мистецтвознавство», «Мовознавство», «Філософія та суспільствознавство» та «Історія»). Хоч теми цих робіт були різними, але більшість із них висвітлювали тему України. Зокрема, «Зарубіжні письменники та Україна» (Кукавський В.), «Зорова поезія в українській літературі» (Приходько І.), «Друга подорож Т. Г. Шевченка Україною (1845-1847 рр.) (Полях О.), «Відроджуємо ремесла – виховуємо народолюбство» (Онопрійча В.) тощо. Усі учні впоралися із поставленими завданнями, вдало захистили свої роботи.

До участі в І етапі МАН рекомендували роботи Сельніциної Дар’ї «Емотивність афоризмів У. Черчилля» (керівник Ілюхіна С. О.) та роботу Скиби Олександри «Вплив молодіжної субкультури на соціалізацію особистості» (керівник Кревсун О. В.).

Бажаємо переможцям успішного захисту в І етапі МАН!

Глупак Л.О., учитель української мови та літератури