9 вересня день визволення Липової Долини від нацистських загарбників

Дата: 09.09.2020 15:12

Війна. Просто слово. П’ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас вона! Біль, героїзм, туга за близькими людьми, ненависть та любов…

9 вересня відзначають День визволення Липової Долини від нацистських загарбників. Саме тоді ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї осені 1943 року. 77 років тому наше селище було звільнене від ворога.

До відзначення 77-ї річниці в Липоводолинській спеціалізованій школі  І-ІІІ ступенів за участю учнів 10 класу відбулася година пам’яті «Не згоїть час одвічні рани», де учні ознайомилися з перебігом подій, які відбувалися в селищі в роки  війни. Також вони мали змогу переглянути книжкову виставку « Навічно в пам’яті народній» та прослухати розповідь завідуючої бібліотеки Бадіон О.М. про героїв Липоводолинщини. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Роки минають… Сподіваємось, що наша пам’ять залишиться нетлінною впродовж багатьох років.