Кобзарю! Знов до тебе я приходжу

Дата: 11.10.2019 15:21

10 жовтня 2019 року в КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття І етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчого потенціалу школярів, виховання в молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні та за її межами.

Учні почули в сучасній обробці пісні на слова Т. Шевченка. З вуст дітей звучало полум’яне слово Кобзаря, його заповіти нащадкам.

Попереду в школярів – участь у творчому змаганні! Тож успіхів, творчого горіння і наснаги учасникам конкурсу!

Вчитель української мови та літератури Дужак Л.В.