Про підсумки участі учнів школи у МАН

Дата: 28.02.2020 15:45

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт проводиться з метою інтелектуального, творчого, духовного розвитку учнівської молоді .

Мала академія наук України - середовище для талановитих дітей -  сприяє пошуку та підтримці обдарованої молоді, є стартовим майданчиком до нових відкриттів, сходинкою на шляху до самовдосконалення кожної особистості.

Щорічно учні нашого  закладу беруть активну участь у  науково -дослідницькій роботі, кращі роботи представляють на розгляд журі Малої академії наук.

Шість юних науковців нашої школи, членів Малої академії наук,  взяли участь у ІІ (обласному ) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту. За його  результатами переможцями стали 5 учнів, а саме:

• Курило Анна, учениця 11 класу, відділення фізики і астрономії , секція експериментальної фізики;
  •  Фесун Анна , учениця 9 класу, відділення технічних наук ,  секція матеріалознавства;
  • Сельніцина  Дар’я, учениця 9 класу,  відділення мовознавства, секція англійської мови;
  • Скиба Олександра, учениця 10 класу,  відділення філософії та суспільствознавства,  секція соціології;
  • Городнича Дар’я, учениця 10 класу,  відділення хімії та біології, секція валеології.

Анна Курило і Анна Фесун представлятимуть свої роботи  у  ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт-членів Малої академії наук України.

Звичайно ж,  отримані результати є спільною працею  учнів та їх наставників-учителів  Тимошенко С.О., Ілюхіної С.О., Заворотько Ю.Г., Кревсун О.В.

Бажаємо нашим переможцям не зупинятися на досягнутому, нових  творчих звершень й  успіхів на шляху до нових знань!