Захоплююча гра-пригода

Дата: 03.09.2019 16:41

2 вересня вчителі 3-х класів КЗ Липоводолинська СШ І-ІІІ ст. запросили дітей на урок-квест «Я люблю Україну». Учням сподобалася ця цікава гра-пригода. Вони складали з пазлів карту України, знаходили прапорці відповідного кольору, щоб розгадати кросворди з символами України, у рядках букв виділяли назви рослин, що входять в український віночок, читали слова-анаграми, встановлювали відповідність між оберегами України та їх описом, вставляли пропущені слова у вірші Тараса Шевченка. За кожне завдання команди отримували букву і в кінці уроку, склавши з букв слова (Молодці! Отримайте смачний коровай!), дізналися який скарб їх чекає.

Вчителі 3-х класів Шуйська Ю.А., Чайка І.А.