Результати моніторингу якості освіти (2022-2023 н.р.)

Про підсумки проведення внутрішнього моніторингу стану викладання англійської мови

Результати моніторингу якості освіти (2021-2022 н.р.)

Про підсумки внутрішкільного моніторингу стану викладанння історії України

Звіт про проведення серед учнів  5-11 класів внутрішкільного моніторингу якості та успішності навчальних досягнень з української мови

Про підсумки проведення внутрішкільного моніторингу навчальних досягнень  здобувачів освіти у класах з поглибленим вивченням української мови та літератури, математики

Звіт проведення моніторингу стану викладання математики

Результати моніторингу якості освіти (2020-2021 н.р.)

Рівень навчальних досягнень учнів Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів:

Розділ 1. Освітнє середовище закладу освіти
Розділ 2. Система оцінювання здобувачів освіти
Розділ 3. Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти
Розділ 4. Управлінські процеси закладу освіти

Моніторинг результатів ДПА у формі ЗНО учнів-випускників 11 класу у 2021 році

Підсумки ЗНО - 2021

Про результати внутрішкільного моніторингу якості підготовки учнів 11 класу до ДПА у формі ЗНО

Про результати внутрішкільного моніторингу якості підготовки учнів 9 класів до ДПА

Звіт проведення серед учнів 7, 10 класів внутрішкільного моніторингу фінансової грамотності, як чинника їхньої  успішної економічної соціалізації

Звіт про проведення серед учнів 5-11 класів внутрішкільного моніторингу якості та успішності навчальних досягнень з української мови                     Додаток до звіту

Результати внутрішкільного моніторингу якості знань учнів за 2020-2021 навчальний рік