Наукове товариство "Мудра сова"

У Липоводолинському ліцеї діє наукове товариство учнів «Мудра сова». Наукове товариство є добровільним об’єднанням учнів. У роботі товариства беруть участь  учні 9-10 класів школи.

Наукове товариство дає можливість учням виробляти і втілювати в життя свої проекти, розробки, задуми, прагне прищепити їм якості лідера, почуття відповідальності за рідну школу, селище, Україну.

Теми науково-дослідних   робіт та їх виконання визначаються і здійснюються в тісній співпраці з Малою Академію Наук та науковими працівниками вищих навчальних закладів м.Суми.

Саме в такій колаборації наукового товариства учні проходять початкову школу становлення як майбутні науковці, дослідники, ознайомлюються з досягненнями сучасної науки, розвивають творчу думку, виготовляють дослідні зразки розроблених приладів (тобто фактично, відбувається  моделювання тих реальних подій, з якими вони будуть стикатися в майбутньому).

Вимоги до написання, оформлення та представлення дослідницьких робіт

Перелік наукових відділень і секцій

Інструктаж при написанні дослідницьких робіт(презентація)

План роботи наукового товариства на 2023-2024 навчальний рік