Профілактика насильства

Кревсун Оксана Вікторівна – соціальний педагог

(уповноважена  особа для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів домашнього насильства)

Контакти: кабінет №52

Дні тижня

Інтервали робочого часу

П’ятниця

13.00-16.00 год

Примірний перелік
організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства:

• До Липоводолинського відділення поліції головного управління національної поліції в Сумській області, або за телефоном 102.
  • До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.
  • До спеціаліста із безпеки в освітньому середовищі Липоводолинської громади, Коваленко Наталії +380506028960 (nataliakova868@gmail.com)
  • До практичного психолога, соціального педагога, класного керівника тощо.
  • До близької людини.
  • На телефони «Гарячих ліній».

Безкоштовні телефонні «Гарячі лінії»

Національна дитяча «гаряча лінія» Центру «Ла-Страда-Україна» 0-800-500-333

Національна гаряча лінія з протидії  домашньому насильству (консультації  юриста, психолога, соціального педагога)

116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів), 0-800-500-225 та 116-111

Омбудсмен з прав дитини в Україні Микола Миколайович Кулеба(044)255-64-50

Єдиний телефонний номер системи надання безкоштовної правової допомоги: 0-800-213-103

Методичні рекомендації щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників з іншими органами та службами

СТОП НАСИЛЬСТВУ!

Поради для батьків з профілактики булінгу

Поради для дітей з профілактики булінгу

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ШКОЛЯРІВ!

• Ви потерпаєте від насильства в родині?
  • Не знаєте куди звернутися, щоб проблема була вирішена і не отримала розголосу?
  • Ваша дитина не отримує аліментів?

Запрошуємо вас на безкоштовні консультації та дружні бесіди до сімейних радниць. Анонімність гарантується!

Адреса: м. Суми, пл. Незалежності, б. 8

Група в Facebook «Сімейні радники Сумщини»:

(графік роботи сімейних радниць оголошується на сторінці групи)

Сімейні радники – це активні українці, лідери суспільної думки у власній громаді, які допомагають іншим людям захищати свої права: спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, фахівцями державної виконавчої служби, психологами, співробітниками Національної поліції та інших органів влади допомагають громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права. Сімейні радники працюють як волонтери та забезпечують комунікацію між громадянами та відповідними співробітниками Мін’юсту, інших органів державної влади.

Сімейні радниці на Сумщині – досвідчені освітянки та громадські діячки: Ольга Полякова і Людмила Пономаренко: доцент і викладач кафедри соціальної роботи i менеджменту соціокультурної діяльності Сумського державного педагогічного університету, керівниці громадської організації «Лiга сучасних жінок».

У роботі сімейних радниць є два провідні напрями – сприяння виплаті аліментів, як засобу задоволення потреб дитини у її розвитку, та попередження домашнього насильства, яке чинить не лише особисту шкоду, але й гальмує демократичний розвиток на рівні регіону та держави.

Контактні дані сімейних радниць:

Ольга Полякова (050) 40 71 490

Людмила Пономаренко (066) 83 27 220