A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Липоводолинський ліцей
Липоводолинської селищної ради

Тематичні тижні. Акції

Дата: від до Скинути

#КВІТЧЕЛ#САД_МИРУ

Квітчел - це квітка чеснот людини. Ідея гри - створення квітки чеснот людини, родини як символ миру та об'єднання сім'ї. Гра Квітчел була створена одеськими психологами у 2015 році, заради найбільшої мрії у світі - МИРУ🕊️! Гасло гри: мир, рід, родовід! Вихованці табору "Веселка" Липоводолинського ліцею створили квітку Квітчел та оформили віночок чеснот. Тим самим підтримали культуру миру, яка є у кожному з нас.

10:49 07.06.2023

#ДИСТАНЦІЙНИЙТИМБІЛДІНГ

Весняні канікули цьогоріч розпочалися з чудового, позитивного Дня щастя. Протягом тижня з 20-26 березня 2023 року учні  Липоводолинського ліцею взяли участь у фоточеленджі "Щастя у простих речах". А щастя – у простих речах, В горнятку вранішньої кави, У поцілунку на твоїх плечах, І в дотиках ласкавих. А щастя, в посмішці дитячій, В краплинці теплій на щоці, У небі, сонці і старенькій дачі Де можете зібратись, геть усі. А щастя, у здоров’ї рідних, В очах закоханих вночі В черешні, що так буйно квітне В пташках співучих навесні. А щастя, в затишку сімейнім У фільмах, у поїздках, у дощі У посмішках разом-шалених І дотиках легеньких по руці. А щастя, у маленькому чеканні В сніданках теплих з молоком У неймовірному бажанні І в променях, що грають за вікном. А щастя-просто в поцілунку, У спокої, у мирі, у сім’ї.. В житті, що є найбільшим-подарунком А щастя, проживає у душі! Воно не потребує діамантів, Машин, квартир, шалених перемог… Лиш оцінити вчасно, варто Те щастя, що дарує часто Бог!!!

16:00 27.03.2023

Тепла долоня

     Неймовірне щастя мати в своєму житті людину, якій телефонуєш у глибокій депресії, а  завершуєш розмову з божевільним бажанням жити!       24 березня 2023 року з учителями початкових класів Липоводолинського ліцею соціальний педагог провела практикум «Підтримуюче коло спілкування: ТЕПЛА ДОЛОНЯ». Учасники заняття працювали в команді, кожен для себе створив колаж підтримки. Велику увагу приділили долоням, адже вони допомагають нам відчувати і пізнавати світ, будувати життя, а також можуть бути додатковим ресурсом. Протягнута рука допомоги  буде неймовірно важливим першим кроком.       Дуже добре мати друзів, які є підтримкою. Тому на завершення заняття, кожен учасник отримав завдання на тиждень (бути "таємним" другом) для колеги, а також подарунок - буклет "12 фраз для підтримки".  Зустріч була емоційною, позитивною та корисною. 

15:51 27.03.2023

16 днів проти насильства

У рамках акції 16 днів проти насильства для учнів Липоводолинського ліцею проведено цикл  превентивних онлайн-зустрічей: 

16:33 05.12.2022

Практичні заняття до Міжнародного Дня толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов соціальним педагогом, Кревсун О.В. проведені практичні заняття для учнів 2-А, 5-7 класів

12:24 21.11.2021

Зустріч: «Правові аспекти відповідальності за цькування»

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, який проходив із 27.09-01.10.2021р. з учнями 7-А класу Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів проведено зустріч: «Правові аспекти відповідальності за цькування». Головний спеціаліст Липоводолинкого бюро правової допомоги В. Тернова розповіла школярам про поняття булінг, його ознаки, причини виникнення, порядок реагування на випадки цькування та відповідальність. Зустріч була цікавою та корисною.

11:46 05.10.2021

Зустрічі з начальником відділу "Служби у справах дітей" Липоводолинської селищної ради

До Міжнародного дня захисту дітей 3 червня 2021 року для учнів Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів були проведені зустрічі з начальником відділу "Служби у справах дітей" Липоводолинської селищної ради Людмилою Костян та лейтенантом поліції, інспектором з ювенальної превенції Роменського РВП ГУНП в Сумській області Альоною Хуторною "Безпечна школа"- 3-В, 5-В класи, "Підліток і закон" - 9-Б клас.

13:40 03.06.2021

"Поле чудес" для учнів 5-А класу на тему : «Знай свої права – захищай своє життя».

З нагоди Дня захисту дітей соціальним педагогом Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Оксаною Кревсун спільно із працівниками Липоводолинського бюро правової допомоги Наталією Пилипенко та ВалерієюТерновою 2 червня 2021 року проведено пізнавальну гру "Поле чудес" для учнів 5-А класу на тему : «Знай свої права – захищай своє життя».

11:34 03.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено