A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Липоводолинський ліцей
Липоводолинської селищної ради

Захист від грумінгу

За даними досліджень, в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн. Значно збільшилася кількість випадків кібербулінгу (булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій). Сексуальна експлуатація (грумінг) дітей в Інтернеті збільшилася вдвічі.

Грумінг — це встановлення дорослими дружніх та довірливих відносин з неповнолітніми особами через Інтернет для вступу з ними в інтимний зв’язок, шантажування та залякування. Для грумінгу онлайн зловмисники використовують соціальні мережі, електронну пошту, текстові повідомлення, чати в онлайн-іграх або інші веб-сайти для спілкування між користувачами. Часто самі того не підозрюючи, підлітки допомагають кіберзлочинцям. Публікація фото в соціальних мережах, відкритий профіль — все це підвищує ризик стати жертвою грумінгу, наслідки якого можуть бути дуже небезпечними.

З метою реагування і профілактики подібних випадків в Україні створена цілодобова безкоштовна державна консультаційна лінія щодо безпеки дітей в Інтернеті за номером 1545 (далі обрати 3). На цю лінію можуть звертатися діти, батьки, особи, що їх замінюють, вчителі, вихователі.

Також повідомлення можна залишити на порталі Stop Sexтниг за посиланням: https://stop-sexting.in.ua/send/

Інформація на сайті для дітей і підлітків, батьків, вчителів.

Тест "Білборд"

Перед тим, як ділитися з кимось своїми фото, відео, якимось секретами, необхідно спочатку подумати, чи ви хочете, щоб ця інформація була розміщена на білборді в центрі селища. Якщо ні - цим ділитися не потрібно. Це стосується не тільки онлайн спілкування, соціальних мереж а й реального життя.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено