Школа сприяння здоров'я

Здоров’я дітей – це основа, в якій закладено наше майбутнє, тому перед педагогами, батьками, громадськістю стоїть завдання – виховати здорове покоління. Тільки фізично та морально здорова особистість може стати повноцінним членом суспільства, готовим до творчості та розвитку.

Ліцей працює згідно річного плану роботи. Передбачається вивчення найактуальніших тем та проблем виховання здорового способу життя, безпеки життєдіяльності, формування позитивної мотивації щодо фізичної культури, ставлення до власного здоров’я.

У закладі працює Школа сприяння здоров'я, методичне забезпечення і функціонування якої здійснюється через впровадження здоров’язберігаючих і здоров’яформуючих технологій на основі особистісно-орієнтованого підходу.

Велика увага приділяється відпочинку здобувачів освіти у таборі з денним перебуванням «Веселка». Педагогічний колектив дбає про тісну співпрацю з батьками учнів у формуванні здорового способу життя. Для них проводяться нетрадиційні батьківські збори, тренінги, анкетування.

Система самоврядування в ліцеї створює сприятливі умови для виховання основ здорового способу життя, сприяє вихованню активної життєвої позиції, що формує духовне, психічне та фізичне здоров’я.