Клуб "За здоровий спосіб життя"

Сучасний розвиток суспільства, економічна й екологічна криза, низький рівень здоров’я всіх категорій населення ставить перед школою нові вимоги в справі охорони та покращення здоров’я дітей і підлітків. Ми всі розуміємо, що це – головна турбота сьогодення. Надзвичайно негативний вплив на здоров’я людей має те, що чимало з них не дбають про своє здоров’я, бездумно марнують і втрачають цей безцінний дар, не знають засад і не опанували елементарних навичок формування і зміцнення здоров’я. Тому важливо навчитися берегти здоров’я з дитинства.
     Саме тому у Липоводолинському ліцеї продовжує працювати клуб «За здоровий спосіб життя», під керівництвом вчителя основ здоров’я Базарної В.В.

Мета клубу: зорієнтувати дітей на здоровий спосіб життя.

Клуб сприяє формуванню навичок здорового способу життя та вихованню культури здоров’я.

У результаті роботи клубу діти повинні уміти:

• аналізувати та оцінювати наслідки негативних факторів на організм;
  • шукати самостійно та обробляти інформацію з різних джерел;
  • зберігати та зміцнювати власне здоров’я;
  • використовувати здобуті знання в повсякденному житті.

План роботи клубу "За здоровий спосіб життя"

Здорова людина – цінність суспільства

Протягом 2022/23 навчального року в закладі працював клуб «За здоровий спосіб життя». Мета якого - створення правильного уявлення про здоровий спосіб життя та його пропагування. До участі в роботі клубу було залучено учнів дев’ятих класів, які цінують та піклуються про своє здоров’я.

10:33 23.05.2023