Сторінка практичного психолога

Практичний психолог Запорожець Віра Василівна

Педагогічний стаж роботи 25 років, із них на посаді практичного психолога - 8 років.

Освіта: Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка (1997), Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (2009).

Проблема, над якою працює практичний психолог: «Попередження конфліктів у шкільному середовищі».

Практичний психолог працює над виконанням завдань:

• визначення готовності першокласників до шкільного навчання; супровід учнів, не готових до шкільного навчання ;
  • психологічний супровід процесу адаптації першокласників до  навчання ;
  • профілактика дезадаптації учнів під час переходу з початкової до середньої школи ;
  • психологічний супровід процесу адаптації учнів п’ятих класів до навчання в школі II ступеня;
  • супровід  профільного та професійного самовизначення учнів;
  • робота з важковиховуваними підлітками, профілактика правопорушень;
  • профілактика стресових станів та суіцидальних випадків;
  • супровід вимушено переміщених осіб та учнів, чиї батьки в АТО;
  • профілактика негативних наслідків суспільних подій у психіці та поведінці шляхом навчання учнів новим форм поведінки, виховання стресостійкості особистості, здатної самостійно, ефективно і відповідально будувати своє життя;
  • робота з обдарованими дітьми ;
  • робота з дітьми з особливими освітніми потребами, допомога в їх адаптації до навчального закладу. Надання просвітницької та консультативної допомоги  вчителям, які працюють із вказаною категорією дітей щодо психологічної підготовки до роботи.
  • підвищення рівня педагогічної культури учасників навчально-виховного процесу через психологічну просвіту.

ГРАФІК РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

Дні тижня Час роботи

Понеділок

П'ятниця

До уваги батьків та дітей!

З метою надання можливості анонімно і конфіденційно отримати підтримку створена та функціонує Національна дитяча „гаряча лінія" (0 800 500 225) - з домашнього телефона, 772 з мобільного Київстар та Лайф.
      Учні можуть отримати пораду на теми «Насильство та жорстоке поводження», «Безпека в Інтернеті», «Стосунки в сім'ї» тощо, а дорослі - проконсультуватися з психологами, юристами та соціальними працівниками щодо порушення прав дитини.