Книжкова планета дитинства

Дата: 03.06.2024 08:32

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це  прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими і щасливими, прославляли свої родини і рідний край.
До цієї дати у бібліотеці оформлена бібліогалерея "Книжкова планета дитинства", де представлена  сучасна художня література, література для розвитку читання, інтелекту та освоєння навколишнього світу.
Запрошуємо поринути у книжкову подорож! Перший день літа - це не тільки Міжнародний день захисту дітей, а й початок довгоочікуваних літніх канікул. Як провести літо? Звичайно з книгою!