Позитивне батьківство

Дата: 03.06.2024 08:35

Підведено підсумки чергового етапу проєкту "Підготовка шкіл до соціальної згуртованості", який реалізується у Липоводолинському ліцеї Липоводолинської селищної ради фондом Terre des hommes за сприяння Уряду Німеччини.
Батьки учнів початкових класів взяли участь у тренінгу "Позитивне батьківство". Вони мали змогу підвищити компетентність щодо особливостей та проявів вікових криз у дітей визначили вплив сімейного виховання та батьківських установок на формування самооцінки, ефективної взаємодії у системі "дитина - батьки", впливу підтримки та самопідтримки.
Заняття тренінгу "Позитивне батьківство" мотивувало батьків до позитивних змін у сімейній взаємодії та зміцненню родинних зв'язків як ключового фактора розвитку дитини.

Фасилітатори тренінгу Віра Запорожець, Олена Шаповал, Наталія Дмитренко

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису