Будиночки для всіх і на різні смаки

Дата: 26.04.2024 08:41

Учні 2-Б класу взяли активну участь в інженерному тижні і з натхненням працювали над STEM-проєктом «Будиночки для всіх і на різні смаки». Використали для цього різні природні і штучні матеріали: дерево, камінці, картон, папір, тканину, пластилін, різноманітні предмети декору. Свої будиночки школярі зробили для казкових персонажів: Баби Яги, Феї, бджілки Жу-Жу, Вінні Пуха, Драконів, принцеси Лейли. Не обійшли увагою і домашніх улюбленців, зробивши затишні хатинки для котиків. Дехто виготовив макет будиночка своєї мрії. Турбуючись про комфорт військових, хлопчики зробили і макет намету, який може бути корисним нашим захисникам. І хоча більшість виробів були іграшковими, віриться, що в майбутньому саме цим дітям розбудовувати  Україну, і навички, отримані в дитинстві, обовʼязково стануть в нагоді в дорослому житті.

Класний керівник Алла Свирид