Тиждень здоров’я

Дата: 25.10.2022 09:20

Здоров’я учнів багато в чому залежить від знань та практичних навичок, що сприяють збереженню здоров’я. Саме ліцей відіграє велику роль у розвитку здоров’я дитини та ставленню до нього.

З 17 по 21 жовтня з використанням технологій дистанційного навчання у закладі був проведений тиждень «Здорова дитина - здорова нація».

Класними керівниками проведені виховні години «Твоє здоров’я у твоїх руках», протягом яких учні створювали моделі здоров’я, називали шкідливі, руйнівні для здоров’я фактори та зробили висновок, що зруйнувати значно легше, ніж створити, дуже важливо зберегти те, що маємо.

Вихованці групи подовженого дня переглянули мультфільми з циклу «Абетка здоров’я» та обговорили, як саме потрібно оберігати здоров’я.

Учні 7 А класу на уроці основ здоров’я створювали соціальну рекламу про ведення здорового способу життя.

Щоб зняти напруження та підняти настрій здобувачі освіти протягом тижня виконували веселі руханки.

Проведені заходи були спрямовані на формування в учнів прагнення до постійного покращення способу життя і виховання свідомого ставлення до свого здоров’я.

Заступник директора з виховної роботи

Фото без опису Фото без опису Фото без опису