Ляльки-іграшки в житті та мистецтві

Дата: 25.04.2024 10:15

Великі й маленькі, нові та старенькі, пошарпані - вони живуть поряд з тобою. З ними можна розмовляти, веселитися, гратися. Мова йде про улюблені ляльки та іграшки. Чи можна з ними зустрітися в мистецтві? Безперечно! 23 квітня учні 3-А класу на уроці музичного мистецтва слухали фрагмент вальсу “Танець ляльок”. Композитор засобами музичної виразності передав характер тендітних іграшок, що кружляли у вальсі. Діти дізналися про механічні музичні іграшки, які заворожували дітей у минулому, ще до народження роботів та електронних іграшок. Це каруселі з конячками або скриньки з балериною. Повернеш ключик - і лунають ніжні мелодії. Учні побачили іграшки, зображені на картині, послухали лялькову музику, переглянули фрагмент мультфільму. А також самостійно виготовили іграшки з підручних матеріалів. Діти старанно, охайно, з гарним настроєм створювали власну іграшку, а в класі лунала ніжна танцювальна мелодія лялькового вальсу.

Вчитель мистецтва Ольга Курсай