Третій етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Шкільні ігри». Баскетбол

Дата: 23.02.2024 10:32

З метою реалізації ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України, мотивації учнівської молоді до здорового й активного способу життя, широкого залучення учнів та учениць до різних видів спорту та рухової активності 22 лютого 2024 р. в с. Байрак пройшли змагання з баскетболу серед закладів освіти Липоводолинської територіальної громади. Захід пройшов у рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та учениць «Шкільні ігри». На ігровий майданчик вийшли 5 команд юних спортсменів. Під час спортивного протистояння суперники доводили технічні та тактичні здібності в грі, демонстрували свої вміння, спритність і вправність у захоплюючих й азартних двобоях. Команда Липоводолинського ліцеї виборола ІІІ місце. Вітаємо наших спортсменів та бажаємо в майбутньому перемог.

Учитель фізичної культури Микола Вовк