Здорова людина – цінність суспільства

Дата: 23.05.2023 10:33

Протягом 2022/23 навчального року в закладі працював клуб «За здоровий спосіб життя». Мета якого - створення правильного уявлення про здоровий спосіб життя та його пропагування. До участі в роботі клубу було залучено учнів дев’ятих класів, які цінують та піклуються про своє здоров’я.

На початку навчального року затверджено план роботи, заплановано та проведено 8 засідань. Теми занять стосувалися основних складових здоров’я: фізичної, соціальної та психологічної. Серед них: питання безпечності органічного харчування; вплив фізичної активності на організм людини; обговорення чинників, які впливають на безпеку населення; самооцінка характеру; роль родини у задоволенні потреб людини; значення моральних цінностей для профілактики ІПСШ; створення внутрішньої мотивації щодо ведення здорового способу життя.

Підсумовуючи роботу клубу протягом року, діти зробили висновок, що потрібно берегти здоров’я з молодих літ, зміцнювати і примножувати його протягом життя.