Юні підприємці

Дата: 15.05.2024 11:03

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Це чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал  та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

У рамках тижня профорієнтації учні 7-х класів Липоводолинського ліцею зустрілися з власницею кафе «Лімо» Юлією Роступицькою. Підприємиця розповіла про непростий шлях, який вона подолала, щоб відкрити такий чудовий заклад. Розповіла також про те, хто такий підприємець, як ним стати та його обов’язки. Наголосила, що бути підприємцем – дуже важка праця. Учні охоче розпитували про особливості роботи ресторанного бізнесу. Наприкінці зустрічі семикласники подякували Юлії Олександрівні за бесіду і всі бажаючі змогли поласувати смаколиками закладу.

Ірина Гонтар, класний керівник 7-Б класу