Обирай здоров’я разом з нами

Дата: 11.04.2024 11:21

Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН. Мета дня – привернути увагу громадськості до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. З цієї нагоди учні Липоводолинського ліцею долучилися до челенджу «Обирай здоров’я разом з нами». Протягом тижня здобувачі освіти демонстрували необхідність та важливість здорового харчування, спорту, прогулянки на свіжому повітрі, особистої гігієни в житті кожної людини. Своїм прикладом діти показали, що бути здоровим – це класно і модно.

Здоров’я – це зелене світло для цікавого та насиченого життя. Це бадьорий крок і хороший настрій. Бажаємо бути завжди здоровими, щоб мати сили і енергію для досягнення заповітних висот!

Педагог-організатор

Юлія Романюк