І етап Всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування

Дата: 22.01.2024 11:24

У Липоводолинському ліцеї в рамках Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з 1 січня  розпочалися змагання з футзалу, черліденгу й волейболу. З 15 по 19 січня учні та учениці 5-7 класів
не відмовилися від пропозиції приєднатися до участі в змаганнях зі спортивного орієнтування. Азартно, емоційно та весело школярі змагалися на шести локаціях у командних заліках. Чималий драйв отримали п'ятикласники, адже для них це перші змагання з цього виду спорту. Учні 6 і 7 класів проходили дистанції-квести впевнено, швидко та спритно, намагалися не поступатися в майстерності орієнтуватися.
Наші діти вкотре довели, що вони – найкрутіші! Ми захоплюємося їх командним духом, наполегливістю та згуртованістю заради досягнення мети.

Голова ЦМК предметів фізкультурно-оздоровчого та художньо-естетичного профілю  Любов Вовк