Земля — наш спільний дім

Дата: 22.04.2024 12:18

22 квітня ми відзначаємо Міжнародний день Землі. Це день нагадування про страшні катастрофи, коли кожна людина може задуматися над тим, що вона може зробити у вирішенні екологічних проблем.

З метою виховання в здобувачів освіти відповідальності за майбутнє нашої планети, формування активної життєвої позиції вчителем Вікторією Базарною було проведено цікаву та пізнавальну інформаційну годину “Земля — наш спільний дім” для учнів 6 класів.

Переглянувши навчальне відео, діти більше дізнались про те, як потрібно оберігати природу. Учні називали дії людей, які допоможуть врятувати нашу планету, повторювали правила поведінки на природі, добирали асоціації до слова “Земля” та взяли участь у інтерактивній екологічній вікторині.

Пам’ятаймо, що Земля — неоціненний скарб, що подарувала нам природа, тож берегти її — наш священний обов’язок.