Тиждень безпеки життєдіяльності

Дата: 22.04.2024 12:25

У Липоводолинському ліцеї постійно здійснюється робота щодо збереження життя та здоров'я дітей: відпрацьовуються навички безпечної поведінки в повсякденному житті та у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Саме з цією метою з 15 по 19 квітня у закладі пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності, у рамках якого діти демонстрували свої знання з правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Протягом цього тижня для здобувачів освіти проведені бесіди “Правила пожежної безпеки”, “Як запобігти пожежі”, “Вогонь - добрий слуга, але поганий господар”, у ході яких розглянули поради та алгоритми дій у надзвичайних ситуаціях, правила безпеки в умовах воєнного стану. Значна увага приділена інформації по уникненню уражень вибухонебезпечними предметами. Для учнів старших класів медичною сестрою проведені практичні заняття з надання домедичної допомоги.

Виховні заходи були змістовні, корисні, цікаві