Виклики цифрового простору

Дата: 22.03.2024 12:48

Грамотне та безпечне використання Інтернет-ресурсів є критично важливим для дітей та молоді особливо  під час військового стану. Тому 21 березня на засіданні ЦМК класних керівників у Липоводолинському ліцеї  відбувся круглий стіл на тему «Діти та молодь у цифровому просторі: виховні виклики». Під час засідання класні керівники обговорили вплив цифрового простору на підлітків та небезпеки, з якими можуть зіткнутися люди в онлайн-середовищі.
Соціальний педагог Оксана Кревсун звернула увагу присутніх  на торгівлю людьми під час війни, адже саме збройні конфлікти створюють найбільш сприятливі умови для експлуатації людей.
Наприкінці зустрічі практичний психолог Віра Запорожець розповіла про вплив воєнних дій в Україні на психологічне здоров’я дітей, підлітків і дорослих та ознайомила з техніками самодопомоги та  допомоги іншим у стресі. Класні керівники дійшли висновку, що важливо постійно надавати дітям знання та навички, необхідні для життя в складних умовах сьогодення.

Голова ЦМК класних керівників Людмила Семеліт