Ми – патріоти

Дата: 01.03.2024 16:10

Виховання національної свідомості, патріотичних почуттів, поваги до державних та народних символів – складові формування громадянина та патріота України.

Учні початкових класів Липоводолинського ліцею долучилися до заходів, які проводяться у рамках місячника національно-патріотичного виховання.

Колективна робота у класах, виготовлення творчого панно «Народні символи України», сприяла узагальненню знань учнів із теми та формування гордості за Батьківщину. Учні 2-3 класів написали листи своїм друзям за кордон «Я розкажу тобі про Україну», у яких виразили  любов до України, стурбованість непростими часами та впевненість у перемозі.

Проведені заходи сприяли розвитку творчості, креативності, формуванню почуття патріотизму.

Вчитель початкових класів Галина ЖОГЛО