Відкриття світу елементарних частинок

Дата: 24.04.2024 14:23

23 квітня учні 11 класу на уроці фізики здійснили експериментальне дослідження, яке розширило межі їх знань та сприяло розвитку їхніх наукових навичок. Цей захід став справжнім втіленням ідеї STEM-освіти – інтеграції науки, технологій, інженерії та математики в навчальний процес.

Під керівництвом вчителя фізики та з використанням спеціального обладнання, що доступне у  ліцеї, учні за допомогою готових фотографій експериментаторів мали можливість ідентифікувати елементарні частини.

Експериментальне дослідження з ідентифікації елементарних частинок стало яскравим прикладом того, як STEM-освіта може стимулювати інтерес учнів до науки та розвивати їхні творчі здібності. Ми пишаємося досягненнями наших учнів та підтримуємо їх у їхньому науковому розвитку.

Учитель фізики, Світлана Тимошенко