День Шекспіра

Дата: 24.04.2024 14:27

23 квітня у всьому світі відзначають День англійської мови. Дату святкування обрали в пам'ять про відомого англійського поета Вільяма Шекспіра, який вважається засновником літературної англійської мови. Тому, в Липоводолинському ліцеї в цей день відзначали День Шекспіра.

Діти разом з учителями створили куточок Шекспіра, де дізналися про цікаві факти з життя і творчості відомого поета, познайомилися з словами і крилатими висловами, які належать його перу, взяли участь у вікторині. Особливо сподобалася ліцеїстам виставка портретів, яку вони створили власноруч. Серйозний і кумедний, вродливий і загадковий, веселий і сумний - таким зобразили діти відомого драматурга.

Учитель англійської мови Людмила Семеліт