Заняття семінару по впровадженню ІКТ в освітній процес
Сучасне життя тісно пов’язане із інформаційними технологіями, які дозволяють розширити можливості по взаємодії людей між собою, пришвидшити і зробити якіснішими інформаційні процеси.
З метою ефективнішого і безпечнішого використання цих технологій в освіті та житті, був проведений семінар «Безпечна взаємодія в мережі». На цьому заході були обговорені питання і рекомендації щодо публікації матеріалів на сайті закладу та в соціальних мережах, безпечний онлайн-банкінг, онлайн-покупки, розглянуті питання щодо застосування шахраями соціальної інженерії у фішинговій діяльності, особливостями у створенні паролів та використанні карток для безконтактної оплати.
Після обговорення питань учасники виконали невелику практичну частину, де був відпрацьований розглянутий матеріал семінару.
Ігор ЛИЗОГУБ, вчитель інформатики
![](https://rada.info/upload/users_files/23298686/122d91fa9e047a7b61531e7d748530cc.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/23298686/bea2f91469f4c94895d9a718d47659c9.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/23298686/1051152812898f5c457b8433766f16de.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/23298686/8dc4c884272eea463298ea756adb767a.jpg)