А Неаlthy Mind in a Healthy Body

Дата: 03.03.2023 15:21

У рамках місячника англійської мови для учнів 7-В класу було організовано і проведено урок-зустріч з дієтсестрою школи. Це був підсумок вивчення розділу "В здоровому тілі- здоровий дух". Ірина Іванівна надала поради щодо здорового харчування за нинішніх умов перебування у школі.Учні підготували запитання заздалегідь. Тож дискусія вдалась цікавою. Учні, які виступали в ролі перекладача, допомагали з розумінням. Використану інформацію підсумували у роботі з міні проєктом "Healthy Snacks". Семикласники дійшли висновку, щоб бути здоровим необхідно не лише їсти здорову, свіжу їжу, а й бути на свіжому повітрі щодня, достатньо спати та проходити медогляд раз на рік. Учні вдосконалювали навички говоріння, аналітичного мислення, розвивали  вміння роботи в команді. .Дбаймо про здоров'я змолоду!

Учитель англійської мови