“Свою Україну любіть...”

Дата: 12.03.2024 16:20

8 березня 2024 року, напередодні відзначення 210 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка, учні 10-Б класу віддали шану співцю краси природи України, борцеві за волю українців, щирому патріоту, людині, яка була так далеко від рідного краю, але щиро й палко любила її, яка мріяла дожити останні свої роки в Україні, але так і не дочекалася такого дозволу.

Кожна поезія, поема, повість, образотворчий твір не обійшлися без згадки про Україну, про те, що весь час боліло...

“Свою Україну любіть...” - так учні назвали й провели флешмоб, що складався з уривків поезій Т.Г.Шевченка про долю й природу України, її історії. Заспівали пісні “Зацвіла в долині...” та “Зоре моя вечірняя...”

Людмила Глупак,  учитель української мови та літератури